Klub Sportów Walki - Walhalla - Mińsk Mazowiecki
WALHALLA FIGHT CLUB
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 178 , tel. 692-410-323
WOMEN KICKBOXING
Walhalla FC / Aktualności

Vice Mistrzyni Polski w Kickboxingu z Mińska Mazowieckiego

W dniach 14-16.05.2021 r. w Włoszakowicach koło Leszna odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu kadetów młodszych i starszych w Kick-Light oraz Juniorów w Light contact. Mistrzostwa zgromadziły blisko 600 zawodników z całego kraju, w którym brało udział 9 mińskich kickboxerów z Walhalla Fight Club.

Do ścisłego finału po 3 wygranych walkach zakwalifikowała się Marika Morelowska, ktora zdobyła v-ce mistrzostwo Polski. Walka finałowa była mega wyrównana i wyczerpującą dla obu zawodniczek.

Poza tym reszta zawodników walczyła bardzo dzielnie, pokazując ducha walki i sportowe podejście do rywalizacji. Nie zabrakło radosnych chwil jak i niestety gorzkich "łez" porażki. Podsumowując, osobiście zawody uważam za udane, zwłaszcza, że były to rekordowe zawody pod względem ilościowym. Jako trener jestem dumny z moich zawodników, pokazali wolę zwycięstwa i walczyli do końca, dając z siebie 120 %.

Także nie zwalniamy korygujemy błędy, wyciągamy wnioski i 19 czerwca kolejny start na kolejnej ogólnopolskiej imprezie pod banderą Polskiego Związku Kickboxingu - Grand Prix Polski w kickboxingu w Mińsku Mazowieckim. Podziękowania również dla firmy przewozowej Jarcyk za bezpieczny i komfortowy przejazd oraz dla władz miasta Mińsk Mazowiecki za dofinansowanie do wyjazdu oraz powiatu Mińskiego za pomoc zawodnikom w przygotowaniu się do zawodów.

A wszystkich sympatyków sportów walki zapraszamy na treningi do klubu Walhalla Fight Club.

 

INNE WIADOMOŚCI