Klub Sportów Walki - Walhalla - Mińsk Mazowiecki
WALHALLA FIGHT CLUB
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 178 , tel. 692-410-323

O Nas

Klub Sportowy Walhalla Fight Club powstał we wrześniu 2009 r. Głównym pomysłodawcą i inicjatorem powstania klubu był Kamil Chłopik, który od samego początku pełni rolę prezesa klubu oraz głównego trenera. Na początku działalności zajęcia prowadziliśmy w niewielkiej sali w jednej z mińskich szkół. Jednak po kilku latach działalności klub zyskaliśmy siedzibę, gdzie mieści się do tej pory.

Od samego początku istnienia nasi zawodnicy brali bardzo aktywny udział w rywalizacji sportowej w dziedzinie Sportów Walki, głównie w Kickboxingu. Reprezentanci Walhalli zdobyli przez ponad 10 lat mnóstwo medali oraz najważniejszych tytułów w imprezach sportowych (Mistrzostwa Polski, Europy i świata) we wszystkich kategoriach wiekowych. Wielokrotnie byli laureatami nagród Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki, ponadto nasi najlepsi zawodnicy otrzymują stypendia sportowe z powiatu Mińskiego na przygotowanie się do zawodów.

Oprócz udziału w rywalizacji sportowej i szkolenia zawodników, organizujemy również obozy sportowe, seminaria szkoleniowe, zawody dla dzieci i młodzieży oraz egzaminy na stopnie uczniowskie z kickboxingu. Bierzemy również udział w kursach, szkoleniach, zgrupowaniach oraz aktywnie uczestniczymy we wszelkiego rodzaju eventach. W klubie trenują dzieci, młodzież oraz dorośli. Najmłodsi adepci mają 3 lata, najstarsi nawet ponad 40. W klubie mogą trenować wszyscy, którzy mają trochę chęci i motywacji do działania. Duży nacisk kładziemy na aspekt wychowawczy, dbamy o współpracę między trenującymi i dobrą atmosferę.

Szacunek, pasja, uczciwość i wytrwałość – to główne wartości, które są, na co dzień przekazujemy naszym zawodnikom. Jako klub z wieloletnimi tradycjami posiadamy własną piosenkę opisującą nasze działania pt. "Walhalla", którą nagrał specjalnie dla nas zespół DiAnti.

Klub posiada osobowość prawną Klubu Sportowego w formie stowarzyszenia z wpisem do KRS pod numerem 0000840864 Klub jest zrzeszony w Polskim Związku Kickboxingu.