główny sponsor klubu:

Klub

Całkowita powierzchnia klubu to 230 m2. Na tej powierzchni mieszczą się następujące pomieszczenia:

  • Toaleta.
  • Szatnia damska oraz szatnia męska z miejscem na przechowywanie sprzętu zawodników.
  • Biuro.
  • Magazyn ze sprzętem sportowym.
  • Przestronny hol z bieżnią oraz miejscem na poczekalnię dla rodziców, a także osób oczekujących na trening. Ponadto dla rodziców i osób oczekujących czeka kawa i herbata oczywiście gratis.
  • Oraz serce klubu czyli Sala treningowa o powierzchni blisko 150 m2

 

Cała przestrzeń do treningu jest wyłożona miękkimi matami do sztuk walk, dzięki którym można bezpiecznie i bez obaw trenować zarówno Kickboxing jak i gimnastykę czy MMA. Jedna ze ścian jest wyłożona lustrami, dzięki czemu ćwiczący mogą na bieżąco korygować własne błędy, a trenerom daje to większy pogląd sytuacji. Sala treningowa jest kompleksowo wyposażona w sprzęt do sportów. Obok worków treningowych posiadamy łapy i tarcze treningowe oraz tajskie "PAO" ułatwiające trening techniki. Specjalistyczny manekin pozwala ćwiczącym na wypróbowanie mocnych uderzeń jak również trafiać w zamierzony cel. Posiadamy sprzęt do treningu siłowego i wytrzymałościowego m.in.: drabinkę pod sufitem, liny, kettle, ciężary, drążki oraz wiele innych. W celach sparingowych, na sali znajduje się ring bokserski.

W Klubie istnieje możliwość zakupienia sprzętu do treningu lub ubrań klubowych (prosimy nie kupować sprzętu bez wcześniejszej konsultacji z nami - większość rękawic i ochraniaczy znajdujących się w internecie i marketach, mimo nieznacznie niższej ceny, nie nadaje się do treningu). Co ważne sala posiada szyb wentylacyjny oraz klimatyzację, dzięki czemu powietrze jest cały czas świeże o stałej temperaturze i wilgotności.

 

  • Dodatkowo w czasie pogody, na dziedzińcu przed klubem rozkładane są nasze leżaki klubowe oraz ławeczka, gdzie można spokojnie poczekać na trening lub odpocząć po zajęciach.
  • Lokalizacja. Klub znajduje się w centrum miasta przy głównej ulicy. W czasie letnim organizujemy zajęcia na dowozu na dziedzińcu przed klubem lub w pobliskim parku czy placu. W bliskiej okolicy znajduje się boisko wielofunkcyjne, gdzie również organizowane są zajęcia na wolnym powietrzu lub treningi biegowe.

 

walhalla fc klub sportowy - logo

....