Klub Sportów Walki - Walhalla - Mińsk Mazowiecki
WALHALLA FIGHT CLUB
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 178 , tel. 692-410-323

Zapisy

Zapisy na treningi prowadzone są praktycznie cały rok, z naciskiem na pierwsze miesiące roku szkolnego, późniejsze dojście do grupy musi być indywidualnie uzgadniane z trenerem, (związane jest to ograniczoną liczbą miejsc).

Nabór do grup początkujących prowadzimy na początku roku szkolnego we wrześniu oraz październiku. W przypadku wolnych miejsc prowadzimy również zapisy uzupełniające w czasie trwania cyklu szkoleniowego, należy jednak indywidualnie uzgodnić to z trenerem prowadzącym.

Zapisy do naszego Klubu trwają cały rok, a w zajęciach mogą brać udział wszyscy. Pierwszy trening jest darmowy. Na początek wystarczy podstawowy strój sportowy: koszulka, spodenki, legginsy lub dres. Na początkowe zajęcia nie potrzeba również sprzętu, gdyż istnieje możliwość korzystania ze sprzętu klubowego. Na zajęciach trenujemy bez obuwia. Prosimy o przyniesienie ze sobą wody do picia.

Przed zapisaniem się do Klubu nie potrzeba dodatkowego przygotowania motorycznego, lecz jedynie trochę motywacji. Treningi są dostosowywane do indywidualnych warunków fizycznych osoby trenującej.

Na zajęcia prosimy przyjść ok. 10 minut przed rozpoczęciem zajęć, aby się na spokojnie przebrać lub porozmawiać z trenerem.

Czy treningi są bezpieczne?

Podchodzimy ze szczególną dbałością o sprawy bezpieczeństwa. Na początku nauka odbywa się bezkontaktowo, dopiero po opanowywaniu podstawowych technik przechodzimy do treningu z partnerem. Na tym poziomie eliminujemy element dowolności, a wszystkie techniki narzucane są przez prowadzących i wykonywane bardzo lekko. Różnego rodzaju walki zadaniowe oraz sparingi szkoleniowe zarezerwowane są tylko i wyłącznie dla uczestników grup bardziej zaawansowanych, oraz osoby posiadające aktualne badania w książeczce zdrowia sportowca.

 

Poniżej znajdują się pliki do pobrania: umowa na zajęcia, klauzula informacyjna Rodo oraz oświadczenie o rezygnacji z zajęć sportowych